Могилянка та ліволіберальна пропаганда, як могила для демократії

Києво-Могилянська академія заборонила лекцію військового. Тема лекції: «Героїчна порода: від старої України до Третіх визвольних змагань».

(Детальніше про це - за посиланням

Лектор - Євген Врядник - військовий та автор книги "Автаркія. Самодостатність у сучасному світі", яка побачила світ нещодавно у видавництві "Наш Формат". До речі, гарний спосіб висловити підтримку - це придбати цю книжку. Я прочитав її ще декілька місяців тому. З назви й обкладинки може здатись, що мова про економічну чи геополітичну автаркію (наприклад, одразу спрацьовує асоціація з Гійомом Фай та його "автаркією великих просторів"), але книга більше про світогляд автора, його духовний шлях, роздуми щодо індоєвропейської цивілізації. Автаркія в значенні особистої самодостатності. Тема лекції виглядає співзвучною до теми книги. Можливо, комусь текст книги допоможе подолати свій страх, чи птср, а лекція - дізнатись більше про історію України та почерпнути натхнення в постатях героїв нашого минулого. Далеко не з усім я згодний з написаного, але сам формат есе, книги роздумів цікавий, і я одразу придбав книжку як вона з'явилась.

Здавалося б, саме такі лекції і потрібні зараз, хоча б для того, щоб підняти рівень мобілізації: добровільної, а не бусифікованої. Та й взагалі, є люди, які отримують кошти за читання лекцій з приблизно схожою назвою (в тому числі й в цьому університеті).

Причина відмови - що лектор "занадто правий, аби читати в академії лекції".

Напевне склалась ситуація, що маленька, але впливова група з лівими поглядами (або й навіть анти-українськими - бо як інакше пояснити зневагу до тематики лекції?) вирішує порядок денний державного (а не приватного) університету.

Якби ж це були демократичні ліві, вони б сказали щось на кшталт: "Ми не погоджуємо з поглядами лектора, але зробимо все, щоб він мав рівний доступ і можливість висловити свої думки".

На публіці вони можуть підтримувати ЗСУ, навіть збирати донати, робити репости, "хейтити русню", але насправді плюють військовим в спину, а в окремих випадках навіть бажають смерті. Таких людей ви не побачите ні на фронті, ні навіть на економічному фронті, це переважно гуманітарні паразити, які ненавидять всіх, чиї погляди не вписуються в їх ліво-ліберальну догму. Кількісно їх маленька, але вони дуже активні в соц мережах і в просуванні своїх колег до влади.

Можливо, варто було б проігнорувати цей інцидент. Лекція ж врешті-решт відбулась, хоч і на вулиці. Але я бачу тут більшу проблему, що поки частина країни воює, віддаючи все - інша частина зконцентровує владу в своїх руках. І на наступних виборах - вони будуть найбільше кричати, що донатили і "допомагали" Україні пишучи гнівні повідомлення про ультра-правих. Поки росія намагаєть завдати Україні поразки на полі бою, ці ліволіберальні пропагандисти готують поразку політичну.

Сергій Квіт, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія», якщо не має стосунку до цієї заборони лекції, мав би висловитись і пояснити, що сталось. Можливо, хтось забув що Сергій Квіт отримав посаду Міністра освіти на науки в 2014 за квотою Майдану. Тобто за квотою активістів, які були "поза політикою" аж поки самі не потрапили в політику, частина з них і досі займають різні посади. Звісно, хтось використав Майдан в особистих цілях...

Щось подібне відбудеться і після перемоги. Принаймні будуть спроби зробити все, щоб до влади прийшли не ті, хто віддавав своє здоров'я, майно і кров, а ті хто цей час накопичував капітал (і не лише фінансовий), для кого суверенітет- це порожнє слово, а всі, хто не згодний з ліволіберальної пропагандою - вороги. Культурні марксисти, соросята, неокомуністи, прогресисти - можна заплутатись в тому, яку ідентифікацію вони виберуть, або можливо і noname. Важливо те, що вони закопають демократію, якщо тільки зможуть. Так, як скасували цю лекцію



0
0
0.000
0 comments